هزینه مشاوره انجام پایان نامه

هزینه مشاوره انجام پایان نامه در موسسه همراه شریف بسته به رشته تحصیلی و حجم کاری خواسته شده در پروپوزال متفاوت است. در رشته های علوم انسانی و مدیریت هزینه مشاوره انجام پایان نامه به صورت کامل + انجام کلیه اصلاحات پایان نامه قبل و بعد دفاع + 3 ساعت جلسه آموزشی بسته به موضوع انتخاب شده و حجم کاری خواسته شده در پروپوزال بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. هزینه مشاوره انجام پایان نامه در ابتدای سفارش به دانشجو اعلام می شود و سپس در یک قرارداد کتبی نحوه قسط بندی این هزینه+زمان تحویل فازهای پایان نامه به صورت دقیق به اطلاع دانشجو می رسد. با پرداخت مبلغ تعیین شده در قرارداد به عنوان پیش پرداخت کار مشاوره انجام پایان نامه آغاز شده و مرحله به مرحله کار انجام شده و تحویل دانشجو می گردد. با تحویل هر فاز به دانشجو زمانی به ایشان برای ارائه اصلاحات مورد نیاز استاد راهنما داده می شود و پس از انجام اصلاحات فاز بعدی پایان نامه آغاز می شود. مراحل دریافت و انجام اصلاحات بدون داشتن سقف در تعداد به دفعات و بدون هزینه اضافه انجام می شود و تا در فازهای بعدی دوباره کاری اتفاق نیفتد. با تکمیل فازهای پایان نامه با هماهنگی دانشجو و متخصص از طرق مختلف از قبیل تماس تلفنی، اسکایپ، ارسال فایل آموزشی از طریق ایمیل و یا جلسه آموزشی در دفتر موسسه دانشجو برای دفاع از پایان نامه آماده می شود.

لازم به یادآوری می باشد هزینه مشاوره انجام پایان نامه در موسسه همراه شریف همیشه در ابتدای کار مشخص شده و در قرارداد ذکر می شود و برای انجام اصلاجات و جلسات آموزشی هیچ هزینه دیگری طلب نمی شود.

 

هزینه مشاوره نوشتن پروپوزال

هزینه مشاوره نوشتن پروپوزال در رشته های علوم انسانی و مدیریت سیصد هزار تومان و برای رشته های علوم پایه و فنی و مهندسی 400 هزار تومان می باشد. این هزینه شامل ارائه موضوع، یافتن و ارسال مقالات بیس پایان نامه، مشاوره تلفنی پروپوزال، نگارش کامل پروپوزال + انجام تمامی اصلاخات مورد نیاز اساتید راهنما می باشد.

4 پاسخ به “هزینه مشاوره انجام پایان نامه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *