دپارتمان پایان نامه فنی و مهندسی

از پایان نامه فنی‌و مهندسی تا چاپ مقاله

با توجه به زمان انجام پایان نامه فنی و مهندسی۰ در اواخر کارهای تحقیقاتی وقت‌گیر بودن انجام آن برای دانشجویان گرامی و در راستای کیفیت بهتر و سریعتر آماده شدن برای جلسه دفاع می توانند از خدمات ویژه ما جهت کمک در نگارش ۵ فصل پایان نامه و برنامه نویسی از این موسسه کمک بگیرند.

خدمات موسسه:

1- مشاوره در انجام پایان نامه فنی و مهندسی و نرم افزار در تمامی رشته ها و گرایش ها
و آموزش در راستای تفهیم و رفع اشکال
• شما می توانید در حین مشاوره انجام پایان نامه فنی و مهندسی (مثلا حدود 6 ماه مانده به دفاعتان تا 2 هفته مانده به دفاعتان) سفارش مشاوره نگارش پایان نامه بدهید.
• برای سفارش پایان نامه فنی و مهندسی و کلیه گرایشها با موسسه تماس بگیرید تا از هزینه و قابلیت انجام آن در آن برهه زمانی آگاه شوید.

2- تحقیق و تهیه مقالات فول تکست در زمینه تحقیق شما
• در صورتی که می خواهید در رابطه با پایان نامه خودتان تعدادی مقالات انگلیسی فول تکست داشته باشید تا آنها را مطالعه نمایید می توانید از سفارش دهید.
• در صورتی که می خواهید در کلاس ارائه دانشجویی بدهید و نیاز دارید تعدای مقاله فول تکست را به استاد خودتان نشان دهید تا استاد انتخاب نماید می توانید سفارش دهید.
• در صورتی که می خواهید می توانید ترجمه مقاله انتخابی را که استادتان انتخاب فرمودند را به ما بسپارید تا بتوانید به خوبی در کلاس ارائه دهید.
• شما می توانید برای آگاهی از چگونگی ثبت سفارش با موسسه تماس بگیرید.
3- انجام کارهای نرم افزار پایان نامه فنی‌ ومهندسی توسط بهترین و مجرب‌ترین متخصصین نرم‌افزار

4- استخراج مقاله فارسی از پایان نامه فنی و مهندسی در تمامی رشته ها و گرایش ها
• در صورتی که پایان نامه خودتان را نوشته اید و می خواهید مقاله ای فارسی از آن استخراج نمایید و در مجله های فارسی ایران به چاپ برسانید می توانید سفارش دهید.
• در صورتی که مقاله فارسی استخراج شده خودتان را دارید و می خواهید ویرایش شود تا برای چاپ در مجله آماده شود می توانید سفارش دهید.

5- استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه تمامی فنی و مهندسی در تمامی رشته ها
• در صورتی که پایان نامه خودتان را نوشته اید و می خواهید مقاله ای انگلیسی از آن استخراج نمایید و در مجله های بین المللی به چاپ برسانید می توانید سفارش دهید.
• در صورتی که مقاله انگلیسی استخراج شده خودتان را دارید و می خواهید ویرایش شود تا برای چاپ در مجله آماده شود می توانید سفارش دهید.

همین حالا سفارش دهید تا مشاوران ما در اولین زمان با شما تماس بگیرند :

نام *

نام خانوادگی*

موبایل*

تلفن ثابت

ایمیل 1*

ایمیل 2

رشته تحصیلی *

گرایش*

دانشگاه

مقطع*

نوع پروژه درخواستی *

اگر فکر می کنید توضیحات بیشتری در مورد سفارشتان نیاز هست، بفرمایید.

لطفا برای بررسی بهتر سفارشتان، پروپوزال خود را آپلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *